Здоров'я

Фахівці назвали найпоширеніші міфи про холестерин і атеросклероз

Фахівці назвали найпоширеніші міфи про взаємозв’язок рівня холестерину в організмі з ризиком розвитку атеросклерозу. Для своєчасної профілактики захворювання варто внести корективи у свій спосіб життя, а не контролювати кількість холестерину в крові, стверджують експерти.

Уміло складений раціон не тільки вплине на рівень холестерину, але і на підтримання загального стану організму. Міф про те, що завдяки правильному харчуванню можливо уникнути атеросклерозу, не є правдивим. Захворювання варто вважати результатом генетичної схильності, а не порушеного способу життя. Холестерин – це своєрідна молекула, яка знаходиться в кожній клітині організму. Самовільне зниження його рівня може загрожувати розвитком різних хвороб. Не варто приймати такі рішення без консультації в медичному закладі.

Міф про те, що холестерин небезпечний для здоров’я, не несе в собі жодної правдивої інформації. Показник його рівня в людській системі клітин суто індивідуальний. А видалення надлишкового холестерину з організму посприяє печінка, шляхом його синтезування для експорту в інші клітини.

Кнопка «Наверх»
Закрыть