Авто

Новий Hyundai Solaris може залишити своїх конкурентів далеко позаду

Новий рік приніс на авторинок безліч новинок. Однією з таких став корейський седан, дата виходу якого вже не за горами.

Прощай, Volkswagen Polo! Новый Hyundai Solaris может оставить своих конкурентов далеко позади

В бюджетному сегменті Hyundai Solaris 2020 має достатньо азіатських та європейських конкурентів, але головним суперником вважається оновлений Volkswagen Polo. Незважаючи на те, що зміни у корейця спостерігаються незначні він може залишити своїх конкурентів далеко позаду. Розберемося, чим новинка порадує покупців.

Головними відмінностями нового Hyundai Solaris від свого попередника став сучасний дизайн кузова з виразними лініями. «Кореєць» отримав світлодіодну головну оптику, оновлені бампери, перероблену радіаторну решітку і 16-дюймові колісні диски. Із загального потоку таке виконання буде виділятися.

Технічну частину розробники залишили колишньою, оскільки показники корейського седана актуальні і сьогодні. Під капотом новинки встановлені силові агрегати об’ємом 1,4 або 1,6 літра, які видають 100 і 123 «конячки» відповідно. Обидва двигуни надійні і перевірені роками. В якості трансмісії представлена 6-ступінчаста «механіка» або «автомат».

У салоні Hyundai Solaris 2020 проглядається оновлена мультимедійна система з 8-дюймовим сенсорним екраном, клімат-контроль, управління підігрівом сидінь і керма, обігрівом лобового скла. Приладова панель отримала сучасне виконання з виведенням даних бортового комп’ютера. Починаючи з базових комплектацій, «кореєць» має приємні на дотик оздоблювальні матеріали, які замінили «дубовий» пластик.

Прощай, Volkswagen Polo! Новый Hyundai Solaris может оставить своих конкурентов далеко позади

Таким чином, рестайлінгова версія Hyundai Solaris 2020 стала привабливою і функціональною за доступною ціною. Такий хід корейського виробника змушує попрощатися з європейськими конкурентами.

Натхнення: vistanews.ru

Кнопка «Наверх»