Людина

Жінок приваблює запах тіла чоловіків, які їдять багато фруктів і овочів

Давно відомо, що існує зв’язок між запахом тіла і привабливістю для протилежної статі. Австралійські вчені з Університету Маккуорі виявили, що у цьому зв’язку також може бути замішаний такий фактор, як харчування. Проведене дослідження показало, що жінки віддають перевагу запаху тіла чоловіків, які їдять багато фруктів і овочів, напроти запаху тіла чоловіків, які їдять багато рафінованих вуглеводів.

В ході випробувань фахівці використовували спектрофотометр, який вимірює інтенсивність світла, випромінюваного певною речовиною, для вимірювання кольору шкіри. Коли люди їдять яскраві овочі і фрукти, їх шкіра набуває відтінок каротиноїдів – рослинних пігментів, які роблять їжу червоною, жовтою. Вміст каротиноїдів у шкірі людини відображає кількість фруктів і овочів, що вона їсть.

Чоловікам, які брали участь в експерименті, дали чисті сорочки і попросили зробити серію вправ. Після цього жінкам-учасницям дали понюхати ці сорочки і оцінити запах, виходячи з багатьох чинників. Результати показали, що чоловіки, які їли більше фруктів і овочів, оцінювалися як більш привабливі та здорові, ніж чоловіки, які споживали багато вуглеводів. Чоловіки, які їли багато м’яса, були описані як мають більш інтенсивний запах, але цей запах не вважався неприємним. При цьому чоловіки, раціон яких містив їжу, багату вуглеводами, мали найменш привабливий запах тіла.

Кнопка «Наверх»
Закрыть