Людина

Вчені рекомендують харчуватися 9 разів в день

Забудьте про традиційні сніданок, обід і вечерю — британські вчені впевнені, що їсти потрібно дев’ять разів в день. Тільки таким способом можна знизити рівень холестерину в крові і втратити зайву вагу.

До триразового харчування нас привчали ще з дитинства, періодично додаючи до нього полуденки в таборах і санаторіях. Але останнім часом з’явилося багато аргументів на користь збільшення прийомів їжі.

Багато з нас чули рекомендації експертів, що їсти потрібно часто, але мало. Саме це і відноситься до девятиразового харчування — загальну кількість страв за день потрібно розділити на дев’ять порцій. Це сприяє правильній роботі шлунка, і, відповідно, зробить нас більш здоровими і стрункими. Вчені також стверджують, що такий режим харчування сприяє зниженню підвищеного кров’яного тиску і холестерину.

Вчені з Імперського коледжу Лондона провели експеримент, в ході якого порівняли успіх дієт більше 2 000 жителів Британії, Японії, Китаю і США. Всі учасники наїдали приблизно рівну кількість калорій, але половина з них їла менше шести разів на добу, а друга — частіше.

Читайте також: 

Результат показав, що в першій групі у людей спостерігалося значно більш високий систолічний тиск, а їх вага навіть трохи виросла.

Справа в тому, що чим частіше харчується людина, тим з більшою швидкістю організм звикає переробляти їжу, яка надходить у нього. А це допомагає спалювати більше калорій і менше навантажувати серцево-судинну систему.

“При девятиразовому харчуванні швидкість метаболізму більша. Тому частий прийом їжі, звичайно, краще традиційного, якщо ми говоримо про рівні порції їжі”, — пояснює Сьюзан Джебб, доктор британського Дослідницького співтовариства в галузі здорового харчування.

Чи Не пора і вам перекусити?

Натхнення: hochu.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button