Земля

Жителі Техасу чують гул невідомого походження (відео)

17 серпня близько містечка Ґейтсвілл (Техас, США) пролунав сильний гул, який викликав велике хвилювання у місцевих жителів. Влада не змогла пояснити джерело походження шуму. Шериф округу Коріелл схиляється до варіанту пролітаючого занадто низько літака, однак жодної інформації про польоти в цей момент немає. Одним з перших інформацію про незрозумілий шум повідомив начальник пожежної охорони Біллі Ваден. Він отримав кілька повідомлень про шум, але не зміг самостійно з’ясувати його джерело.

«У Ґейтсвіллі пролунав дуже гучний звук, — розповідає Ваден. — Вікна пожежної станції сильно затремтіли. Це був найгучніший звук, який я коли-небудь чув. Ми перевірили дані про відомі літальні апарати, але виявили, що в цьому районі не було заплановано польотів реактивних літаків. Слідом за цим надійшло кілька повідомлень від місцевих жителів. Вони повідомляли, що відчули помітну вібрацію в своїх будинках».

Ваден сказав, що поліція Ґейтсвілла веде пошуки по всьому місту, але поки не виявила ні ознак диму, ні слідів від можливого падіння якого-небудь космічного тіла. Як стало відомо пізніше, дивний гуркіт також чули в округах Боске і Макленнан.

Една Уорд, один з очевидців події, прокоментував дану ситуацію: «Це дійсно було дуже страшно, — сказала вона. – Я якраз була в лікарні. Але вже через секунду вийшла на вулицю, як і інші, щоб зрозуміти, в чому справа і що відбувається. Ми не бачили ні диму, ні чого-небудь подібного. Це мене трохи заспокоїло, але я все одно хотіла б точно знати, що сталося. Адже звук дійсно був дуже гучним».

Однак ця історія ще не закінчена. За словами представника департаменту поліції Ґейтсвілла, розслідування триває і, можливо, зовсім скоро стануть відомі нові подробиці, які пояснять подію.

Кнопка «Наверх»
Закрыть