Всесвіт

Жителі Землі зможуть спостерігати унікальне «Шоу планет»

Астрономи обіцяють яскраве небо і «Шоу планет» влітку 2016 року. Відразу шість унікальних явищ проявиться на небозводі, деякі з них можна буде поспостерігати без телескопа.

Вчені з усіх країн попереджають людство про шість незвичайних астрономічних явищ, які пройдуть влітку 2016 року, називаючи їх «Шоу планет». Більшість з них можна буде побачити неозброєним оком без оптичних пристосувань і телескопів.

Найближче явище відбудеться вночі з 20 на 21 червня, саме в цю добу на небозводі відбудеться повня спільно з червневим сонцестоянням. Унікальність проявляється в тому, що такий збіг відбувається надзвичайно рідко, останній раз подібна астрономічна ситуація була 49 років тому, а наступна буде лише через 46 років.

Наступні два явища може спостерігати кожна людина зі всього світу. В кінці липня пройде потік метеоритів Дельта-Акварида, а 11 та 12 серпня земляни побачать суміжні небесні тіла Персеїди. В такі дні традиційно загадуються бажання – з Землі це шоу виглядає як падіння зірок. Для такого явища потрібен телескоп – 27 серпня Юпітер і Венера зблизяться на коротку відстань.

Тільки жителі Африки зможуть побачити сонячне затемнення в кінці літа, яке відбувається у них кожен рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments