Різне

Якісні логістичні послуги в Республіці Білорусь

Якісні логістичні послуги в Республіці БілорусьУ Республіці Білорусь особливо гостро спостерігається проблема нестачі висококваліфікованих кадрів. Консалтингові компании виділили три головні проблеми HR в Білорусі: міграційний процес, «слов’янський хрест» та неякісна підготовка майбутніх фахівців.

Також були наведені приголомшуючі результати по народжуваності в нашій країні. Це означає, що відтворюється лише шістдесят п’ять відсотків населення. Чисельність учнів в освітніх школах стала менше на сорок відсотків, це означає, що незабаром буде спостерігатися гостра нестача людських ресурсів, а це буде надзвичайно заважати ефективному розвитку бізнесу.

Таке недосконалість в системі освіти швидше за все призведе до різкого збільшення витрат на бізнес, знадобиться перепідготовка і спеціальна підготовка нових фахівців, необхідно буде підняти вікову планку при здійсненні пошуку нового персоналу тощо.

Також розвиток великих торгових центрів і логістичних компаній посприяє тому, що для їх обслуговування буде потрібно близько тридцяти тисяч висококваліфікованого персоналу з різних сфер діяльності. До чого це може привести? Це може посприяти дефіциту персоналу в нашій країні, відчутним зростанням заробітної плати, а також відсутністю компетенцій у персоналу і неможливістю надати необхідні послуги замовнику.

Дуже важливо при підрахунку логістичних витрат враховувати і такі чинники як гроші і час. На превеликий жаль в більшості компаній формування правильної логістичної системи, метою роботи якої є грамотна оптимізація витрат, починається лише після того, як доходи від діяльності перестають збільшуватися.

Досвідчені співробітники консалтингової компанії виділили головні показники, які необхідні для того, щоб змінити систему управління логістикою. До них відносяться:

  1. Рентабельність підприємства, рівень якої буде стабільно знижуватися.
  2. Погано налагоджена і не відстежувана система запасів.
  3. Терміни поставки завжди порушуються.
  4. Погано налагоджений контроль виконання замовлень.
  5. Недостатня кількість запасів.
  6. Перевищена кількість запасів.
  7. Документообіг не налагоджений, неможливо відстежити рух.
  8. Не налагоджена система формування заявок.

Компанія «Логістик Систем» це кваліфікований помічник для надання послуг логістичного характеру. Ми маємо більше десяти успішних років роботи. За ці роки ми зарекомендували себе як грамотний партнер не тільки на території Республіки Білорусь, а й далеко за її межами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button