Різні цікавинки

Microsoft з’єднала Outlook зі Skype

desktop-hero-surface_resizedКорпорація Microsoft дозволила здійснювати аудіо-та відеодзвінки через Skype безпосередньо з електронної пошти користувачам свого сервісу Outlook.com в США, Німеччині, Франції, Бразилії та Канаді, а також Великобританії, де тестування функції велося з квітня.

Microsoft представила сервіс Outlook.com, який покликаний скласти конкуренцію Google Gmail і Yahoo Mail, в кінці липня 2012 року. Число користувачів Outlook.com перевищило 60 мільйонів приблизно за півроку, а менш ніж за рік досягло 400 мільйонів – насамперед, через завершення перекладу акаунтів користувачів Hotmail на платформу Outlook.com. Поштовий сервіс Microsoft інтегрований з “хмарним” сховищем файлів SkyDrive, з акаунтами в популярних соцмережах Facebook, Twitter, LinkedIn, обліковим записом в Google.

Інтеграція зі Skype  дозволяє користувачам Outlook.com здійснювати дзвінки через інтернет безпосередньо з електронної пошти. Щоб скористатися функціоналом, необхідно завантажити плагін для браузерів Internet Explorer, Chrome або Firefox. Далі потрібно інтегрувати облікові записи на обох сервісах через Microsoft-аккаунт, що також дозволить додати свої контакти зі Skype в список контактів Outlook.com. Щоб почати розмову, потрібно навести курсор на фотографію користувача і натиснути на кнопку Skype-дзвінків, йдеться в повідомленні компанії.

Тестову версію Skype для Outlook.com першими ще в квітні отримали користувачі з Великобританії, проте тепер Microsoft оголосила про масштабний запуск – починаючи з США, Німеччини, Франції, Бразилії та Канади. В інших країнах світу компанія обіцяє запустити сервіс найближчим часом.

Компанія Google, у свою чергу, вже близько року надає користувачам можливість вести відеочати через Hangouts з поштового сервісу Gmail. Служба дозволяє вести відеоконференцію з участю до 10 осіб, спільно переглядати відеоролики на YouTube, демонструвати екран свого комп’ютера або вести спільну роботу над документами Google Docs.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button