Здоров'я

Здоров’я жіночої репродуктивної системи – запорука появи нового життя

На всіх етапах розвитку тваринного світу репродуктивна система залишалася і залишається головним елементом, що обумовлює збереження життя та підтримання існування виду. З появою мислення у людини репродукція придбала і нове, більш глибоке значення, оскільки люди бачать у своїх дітях не просто потомство, якому судилося продовжити їх рід, а й близьких по духу і розуму істот, яких необхідно любити, оберігати, виховувати і підтримувати. Від неможливості зачати дитину люди відчувають набагато сильніші душевні муки, ніж тварини. Тому турбота про свої репродуктивні органи і своєчасне лікування всіх їх захворювань є вкрай необхідними, і в першу чергу це стосується жінок – адже саме вони стають тим посудиною, в якому дитина проводить перші місяці свого життя.

31-03-15-foto-600x309-1

Одним з найбільш поширених захворювань жіночої статевої системи на сьогоднішній день є хламідіоз. Це інфекційний недуга, який відносять до розряду інфекційних, що викликається внутрішньоклітинними паразитами хламідіями. У тому випадку, якщо не буде вироблено своєчасне , ці паразити викличуть запалення в черевній порожнині і маткових трубах. Результатом запальних процесів нерідко виявляється зарощення маткових труб, що, в свою чергу, призводить до неможливості мати дітей. У вагітних жінок хламідіоз може стати причиною пошкодження внутрішніх органів, очей і суглобів малюка.

Нерідко супутнім хламідіозу захворюванням стає . Вона може призвести до відчуття свербіння і печіння поблизу репродуктивних органів, а також до появи хворобливих відчуттів при сечовипусканні і вагінальних виділеннях. У тому випадку, якщо ерозію шийки матки не буде своєчасно діагностовано і вилікувана, вона здатна викликати пухлини і наступні онкологічні захворювання.

Для отримання якісного лікування хламідіозу та ерозії шийки матки ви можете звернутися в клініку . Існує три основних способів лікування цих неприємних недуг:

– Лікарські препарати;
– Кріодеструкція;
– Радіохвильове лікування.

Перший спосіб застосовується в тому випадку, якщо захворювання знаходиться на початковому етапі. Тоді позбутися від нього можна за допомогою антибіотиків, протизапальних препаратів та інших медикаментозних засобів. Якщо ж захворювання вже трохи запущено, для його лікування може бути використана кріодеструкція – заморожування ураженої ділянки шийки матки рідким азотом за допомогою кріозонда. Така операція не супроводжується кровотечами і, крім того, не викликає зменшення еластичності маткових тканин. А найнадійнішим на сьогоднішній день способом лікування вважається радіохвильове, суть якого полягає у видаленні новоутворень за допомогою високоточного лазера. Після такої операції не залишається ні шрамів, ні рубців.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button