Відео

Каліфорнія у влади «атмосферної річки»: снігові заметілі, повені, пожежі

Кілька гірськолижних курортів Східної Сьєри і Тахо залишалися закритими у вівторок через сніжну бурю. Найсильніший шторм в цьому сезоні обрушився на Південну Каліфорнію з тривалими зливами, затопленням автострад і форсуванням евакуації в районах лісових пожеж регіону в останні вихідні.

Буря підживлюється довгою смугою вологи над Тихим океаном — так званої атмосферної річки, яка діє як конвеєр, несучий дощ на західне узбережжя.

Попередження про зимовий шторм залишалося в силі до 16:00 у вівторок для округу Моно і на курортах Мамонтової гори і Джун Маунтін. Подорож буде небезпечною. Снігопади і вітри створять періоди нульової видимості.

У вівторок лижні операції на Джун-Маунтін в Лейк-Лейк-Сіті залишалися закритими, як і всі траси на Мамонтовій горі в Мамонтових озерах.

Буря — друга з трьох за кілька днів — йде з затоки Аляски. Вона впадає в смугу вологи, відому як атмосферна річка, що простягнулася від Гаваїв до Каліфорнії, коли система низького тиску паркується над Каліфорнією.

Американське метеорологічне товариство щойно оголосило про створення шкали, яка буде ранжувати інтенсивність атмосферних річок від категорій 1 до 5, аналогічно існуючої шкали, використовуваної для ураганів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть