Людина

Канадські вчені розповіли, як потрібно боротися з алкогольною залежністю

Канадські вчені розповіли, як потрібно боротися з алкогольною залежністю. Відмовитися від спиртного недостатньо, в першу чергу необхідно змінити оточення залежної людини, яке асоціюється у нього з алкоголем.

Вся справа в тому, що для залежних людей не настільки важливо, з чого вони п’ють або який вид вживають спиртного. Дані переваги можуть бути просто рухомими сенсорними властивостями алкоголю.

В ході досліджень вчені проводили експерименти на лабораторних щурах. Вони вивчали реакцію тварин на команди, пов’язані з подачею спиртного. Спочатку вони отримували візуальний сигнал і направлялися до місця роздачі порції, але вже через деякий час вони стали більше приділяти уваги світловому сигналу, при цьому втративши інтерес до алкоголю. Дослідники зробили висновок, що обставини, які тим чи іншим чином пов’язані з вживанням спиртного, приносять більше задоволення самі по собі.

У людей все відбувається точно так само. Тому фахівці вважають, що ті, хто хоче кинути пити, зобов’язані позбутися не тільки від випивки, але і від обставин, які супроводжують вживання напоїв.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button