Людина

Фахівці створили першу в світі інсулінову таблетку

Експерти з Каліфорнійського університету, розташованого в Санта-Барбарі, сформували унікальне технологічне нововведення.

e95c7a49620cd3219cbd1992256174c2

Як заявили автори спостережень, лікарський засіб дозволяє управляти рівнем цукру в червоній рідині представників слабкої і сильної статі. Нова таблетка дозволяє швидко і якісно доставляти медикаменти, а також використовувати широкий спектр інших способів терапії. Пацієнти, які страждають на діабет, отримали додаткову можливість позбутися від недуги.

Samir Mitragotri, провідний автор проектів, стверджує, що при наявності порушень у діяльності серця і підшлункової залози, виникає величезна потреба в пероральній доставці ліків. Люди приймають інсулін по кілька разів на день, а задіяння голок вважається вкрай проблематичною процедурою. Amrita Banerjee, співавтор експериментів, зазначила, що пацієнти, які бояться шприців, відчувають великий дискомфорт від ін’єкцій.

Таким чином, ускладнюється процес лікування і госпіталізації людей. З метою подолання цих бар’єрів медики розробили унікальну інсулінову таблетку, призначену для боротьби з діабетом. Наукові працівники сподіватися, що їх нововведення дозволить зберегти життя багатьох хворих і спростити процес терапії.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button