Земля

Кільце Вогню прокинулося: цунамі, вулкани та землетруси є біблійним знаком Кінця Часів

Рабини стверджують, що недавній сплеск вулканічних вивержень і землетрусів по всьому Вогняному Кільцю може бути знаком Кінця днів, як це передбачено в Біблії.

Вулканічні виверження та землетруси, які постійно стрясають Кільце Вогню – область високої сейсмічної активності, яка тягнеться від Нової Зеландії до північної частини Росії, через США, а потім до Чилі.

Нещодавно в Індонезії сталося цунамі, в результаті якого загинуло щонайменше 350 осіб, що було пов’язано з виверженням вулкана Кракатау. Це стало останньою катастрофою, викликана бурхливою діяльністю уздовж усього “Вогняного поясу”.

Рабини припустили, що виверження, землетруси і цунамі, які стрясали Вогняне кільце в цьому році, можуть показувати, що світ наближається до кінця днів, як описано в Біблії.

Рабин Йосеф Бергер сказав:

«Це глобальне явище, зрозуміле кожному, але важливо, щоб кожна людина розуміла, що відбувається. У більшості випадків природа, здається, діє згідно з набором правил. Люди, які не бачать Бога у світі, помилково вважають, що саме так має діяти природа і буде діяти завжди. Вони вірять, що завдяки цим законам природи, що вони правлять Божим творінням. Але це зовсім не так».

Кінець днів в іудаїзмі віщує прихід Месії. Він буде правити в кінці часів і поведе світ в Царство Боже.

Вірити словам рабинів чи не вірити вам вирішувати, але заперечувати факт незвичайного збільшення числа природних катастроф та активізацію “Вогняного кільця” дійсно не можна. Природа збунтувалася проти людства і для цього є безліч причин, основна з яких – наплювацьке ставлення самої Людини до матері Природи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button