Людина

Вчені: Малорухливий спосіб життя збільшує ризик виникнення раку

Малорухливий спосіб життя може сприяти збільшенню ризику розвитку певних типів раку. Зокрема, мова йде про онкологію товстої кишки і ураженні грудей. Результатами дослідження поділилися співробітники Університету Вашингтона, зазначивши, що більшість людей навіть не підозрюють про зв’язок зазначених факторів.

Ученые: Малоподвижный образ жизни увеличивает риск возникновения рака

У дослідженні вчених з Університету Вашингтона взяло участь 1161 людина. Вони проаналізували соціально-демографічні неблагополучні групи, щоб визначити, які типи захворювань можуть розвинутися у зв’язку з недостатнім рівнем вправ. Потім фахівці випадково вибрали 351 відповідей. Встановлено, що лише 3,4% опитаних пов’язали малорухливий спосіб життя і розвиток раку. Інші говорили про серцево-судинні захворювання, порушення метаболізму, ГРВІ.

Провідний автор дослідження і ад’юнкт-професор Хірургії у Вашингтонському університеті Еріка Уотерс прокоментувала: «Багато людей знають, що відсутність достатньої фізичної активності може збільшити шанси розвитку діабету або серцевих захворювань. Однак мало хто розуміє, що бездіяльність може призвести навіть до онкологіїї».

Кнопка «Наверх»
Закрыть