Різне

Kismia або Кісма – психологія і любов

250-16.04.2014З кожним роком сучасне суспільство все більше інтегрується у віртуальний світ. Спочатку це були мережеві ігри, потім магазини, тури в інші країни і так далі. Насправді спектр можливих послуг неймовірно широкий. Дійшла черга і до любові. Тепер знайомства через інтернет це зручний інструмент для підбору партнера. Плюсів тут безліч. По-перше, ніякого ризику, все відбувається через веб-сервіси. По-друге, перед тим, як перейти до серйозних стосунків, є можливість дізнатися про людину краще, її звички, захоплення. Нарешті, по-третє, якщо користувача цікавить лише секс, то і тут можна знайти масу можливостей для пошуку партнера. Численні фільтри допоможуть буквально за кілька годин знайти відповідну людину.

Сьогодні мова піде про новий цікавий віртуальний сервісі знайомств kismia.com. Головна його відмінність від сотень подібних майданчиків полягає у зваженому підході до підбору майбутнього партнера. Реєстрація можлива як через акаунт у соціальній мережі, так і за допомогою вказівки адреси пошти і подальшої активації. Дизайн ресурсу лаконічний, але простий і зручний у використанні. Немає необхідності довго шукати той чи інший інструмент, все потрібне під рукою. Хоча, варто визнати, багато хто зможе вважати такий підхід бажанням заощадити. Kismia или Кисми – це незвичайний ресурс, в чому його головна відмінність буде розказано трохи нижче.

В анкеті кожного учасника є вичерпна інформація про його захоплення, місце роботи, вік і так далі. Природно, фотографії також присутні. Все інше вельми нагадує аналогічні сервіси в тих же соціальних мережах. Головним же достоїнством і напрацюванням проекту є унікальний алгоритм підбору пар.

Після проходження реєстрації кожному новому члену спільноти необхідно пройти певний психологічний тест, і вже на основі його буде здійснюватися підбір майбутніх пар. Окремо хочеться зазначити, що підхід, який тут використовується досить-таки серйозний. Як мінімум п’ять – десять хвилин знадобиться, щоб впоратися з початковим тестом. Потім можна буде редагувати профіль, міняти зображення і вносити інші зміни.

Якщо ж говорити про функції, які має клієнт, то тут нічого нового. Цілком стандартний набір. Партнеру можна посміхнутися, послати повідомлення або готове привітання. Також в спеціальній вкладці доступний перегляд відповідних партнерів. Природно, є доступ до симпатій, відвідувачам і так далі.

За запевненням творців ресурсу всі анкети перевіряються, хоча, варто визнати, дане твердження викликає деякий скептицизм. При бажанні можна встановити собі програму на мобільний телефон, і вже звідти листуватися з цікавими людьми. Природно, ніхто не заважає призначити реальну зустріч. З мінусів можна відзначити постійні повідомлення на пошту, а також нереалізованість деяких сервісів, що були обіцяні спочатку. Приміром, той же «помічник» так і не був знайдений.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button