Всесвіт

Китай виведе “Тяньгун-2” з орбіти

Китай зробить контрольоване виведення з орбіти населеної космічної лабораторії “Тяньгун-2” (“Небесний палац-2”), літом наступного року, йдеться в повідомленні в офіційному акаунті WeChat програми пілотованих космічних польотів КНР.

У середу відбулося зібрання, на якому головний конструктор космічної лабораторії Чжу Цунпень підбив підсумки дворічного перебування на орбіті китайської космічної лабораторії, а також заявив про плани і терміни виведення її з орбіти.

“Станом на 25 вересня лабораторію “Тяньгун-2″ провела на орбіті 738 днів, вона працює в штатному режимі близька до кругової орбіті на висоті 400 кілометрів. Положення лабораторії на орбіті правильне, всі системи працюють штатно, хороші показники”, — повідомив Чжу Цунпэн.

Він сказав, що “після двох років штатного функціонування космічної лабораторії, було прийнято рішення після липня 2019 року провести контрольоване виведення “Тяньгун-2″ з орбіти”.

За його словами, лабораторія оснащена безліччю незалежних систем, які контролюють безпеку її руху, а також допоможуть забезпечити безпечний вивід “Тяньгун-2” з орбіти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button