Головна / Всесвіт / Китай виведе «Тяньгун-2» з орбіти

Китай виведе «Тяньгун-2» з орбіти

Китай зробить контрольоване виведення з орбіти населеної космічної лабораторії «Тяньгун-2» («Небесний палац-2»), літом наступного року, йдеться в повідомленні в офіційному акаунті WeChat програми пілотованих космічних польотів КНР.

У середу відбулося зібрання, на якому головний конструктор космічної лабораторії Чжу Цунпень підбив підсумки дворічного перебування на орбіті китайської космічної лабораторії, а також заявив про плани і терміни виведення її з орбіти.

«Станом на 25 вересня лабораторію «Тяньгун-2″ провела на орбіті 738 днів, вона працює в штатному режимі близька до кругової орбіті на висоті 400 кілометрів. Положення лабораторії на орбіті правильне, всі системи працюють штатно, хороші показники», — повідомив Чжу Цунпэн.

Він сказав, що «після двох років штатного функціонування космічної лабораторії, було прийнято рішення після липня 2019 року провести контрольоване виведення «Тяньгун-2″ з орбіти».

За його словами, лабораторія оснащена безліччю незалежних систем, які контролюють безпеку її руху, а також допоможуть забезпечити безпечний вивід «Тяньгун-2» з орбіти.

 
comments powered by HyperComments