Технології

Китайський поїзд розігнався до швидкості 453 км/ од під час тестового випробування (відео)

У Китаї провели випробування найшвидшого поїзда для регулярних пасажирських перевезень.

Китайська залізниця оголосила про успішні випробування нових технологічних компонентів для розроблюваного надшвидкісного поїзда CR450. В процесі тестування два потяги рухалися по мосту через затоку Мейчжоу назустріч один одному з піковою швидкістю 453 км/год кожен. При цьому максимальна відносна швидкість склала 891 км/год.

Ця швидкість не є абсолютним світовим рекордом — в Японії в 2015 році поїзд на магнітній підвісці розігнався до швидкості понад 600 км/год, а у Франції в 2007 році зібрали випробувальний поїзд, модернізований спеціально для встановлення рекорду, який рухався зі швидкістю 574 км/год. Проте, для постійних «класичних» поїздів — це одна з найвищих швидкостей.

Тестування поїзда CR450. Відео: CCTV

CR450 являє собою поїзд, розрахований на робочу швидкість 400 км/год. Нині найвища швидкість руху поїздів в Китаї становить 350 км/год і це також найвища швидкість регулярного руху високошвидкісних поїздів в світі. Незважаючи на встановлені рекорди в Японії і Франції нормальний рух обмежена на рівні 320 км /год

Після введення в експлуатацію CR450 стане надшвидкісним поїздом у світі. З урахуванням швидкості, що розвивається, поїздка між Пекіном і Шанхаєм складе близько 2,5 год.

Розробники відзначають, що на поточному рівні розвитку технології, навіть відносно невелика зміна швидкості на 50 км/год стає складним завданням, яке вимагає переосмислення технологічного устрою поїзда і пов’язаної інфраструктури. Успішні результати випробувань підтверджують, що китайським інженерам вдалося вирішити основні завдання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button