Технології

Нові розробки компанії HP: сенсорний килимок і тривимірний сканер в одному флаконі

Протягом кількох десятиліть ми звикли бачити наші комп’ютери такими, які вони є. Проте скоро все може змінитися, і звична техніка знайде креативний дизайн і отримає нові унікальні можливості.

smartmat

Компанія Hewlett Packard розробляє багатофункціональний сенсорний килимок для комп’ютера. Він буде називатися smartmat і використовуватися замість клавіатури і миші для управління комп’ютером. Килимок забезпечений своєрідним дисплеєм, який може бути представлений у вигляді простої клавіатури, набору іконок, або клавіш піаніно. В даному випадку все буде залежати від інтерфейсу завантаженої програми.

Крім того smartmat буде володіти тривимірним сканером, який зможе оцифрувати будь-які невеликі предмети, розміщені на килимку. Їх тривимірні проекції можуть бути завантажені в графічний редактор і оброблені за бажанням користувача.

Орієнтовна ціна новинки складе близько 1900 доларів США та 1900 фунтів стерлінгів у Великобританії.

Hewlett Packard обіцяє перевернути уявлення про архітектуру комп’ютера і примусити людей відмовитися від архаїчної клавіатури. Але багато людей так і не зрозуміли суті самого винаходу, а головне – такої надзвичайної ціни за незвичайну, але все ж клавіатуру.

У світі комп’ютерної техніки було величезна кількість новинок, але прижилися не багато, а тільки ті, які довели свою простоту, ефективність і необхідність для користувача. Тому майбутнє диво-килимка в руках простих користувачів.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button