Фото

Китайський уряд намагається заборонити цим бабусям танцювати (фото + відео)

У Китаї йде дуже дивна війна проти танцюючих бабусь.

3-26-03-2015-600-338

Останні кілька років у китайських бабусь з’явилася традиція збиратися на площах Пекіна і влаштовувати групові танці. Традиція, погодьтеся, дуже корисна: це не тільки фізичні вправи на свіжому повітрі, але ще й можливість поспілкуватися з подругами.

Групові танці стали дуже популярними: в 2014 бабусі навіть побили світовий рекорд, влаштувавши масовий танець на 25 тисяч учасників.

На жаль, ці танці подобаються далеко не всім. Багато пекинців скаржаться, що бабусі окупують парки та інші громадські місця. Був навіть інцедент, коли розлючений пекінец вирішив розігнати танці за допомогою пістолета.

2-26-03-2015-600-338

На цьому тижні уряд Китаю прийняв закон, що обмежує подібні масові танці в людних місцях. До того ж, Мінкульт випустив список правил, які регулюватимуть танцювальні рухи. Закони поки не вступили в силу, але танцюючі бабусі вже заявили, що на дурні заборони їм плювати.

1-26-03-2015-600-338

«Правила групових танців? Щоб усі рухалися однаково ?! – обурюється одна з танцівниць. – Найбільша дурість, яку я чула в житті. А я, вже повірте, чула багато дурниць! ».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button