Головна / Людина / 6 причин прокидатися о шостій ранку

6 причин прокидатися о шостій ранку

«Хто рано встає, тому Бог подає», вірно?

Люди з давніх часів пов’язують раннє пробудження і життєвий успіх. Всі ми знаємо, що зможемо (начебто) домогтися більшого у житті, якщо навчимо себе прокидатися раніше.

Блогер Егоза Ейхі в останні два роки свого життя прокидається о 6.00 ранку. Він вважає, що ця звичка змінила його життя.

Ось озвучені ним шість причин, чому ви теж повинні зробити над собою зусилля і стати жайворонком.

Young woman waking up

1. У вас з’явиться час для того, щоб розібратися в собі

Багато людей не досягають своїх цілей тільки тому, що їм не вистачило сфокусованності. Якщо ви починаєте день не з того, щоб розібратися, на чому вам варто зосередитися в першу чергу, то навряд чи пригадаєте про свої великі цілі протягом дня.

Читайте також: Раннє пробудження вбиває серце

Як відомо, саме в першій половині дня ваш мозок працює найбільш ефективно. Використовуйте цей час для того, щоб взяти своє життя під контроль розуму, а не емоцій.

2. У вас з’явиться час для того, щоб розпланувати свій день

Жайворонки мають можливість розпланувати свій сьогоднішній день заздалегідь, до того, як піти на роботу. Чим раніше складений ваш план на день, тим більш ефективно і продуктивно ви витратите свій час.

Планувати з вечора завтрашній день — контрпродуктивно. Нерозумно складати плани, коли ваш мозок несвіжий і хоче тільки одного — відпочинку.

3. Ранок — відмінний час для того, щоб попрацювати над собою

Хто сказав, що ви повинні мчати в офіс відразу після пробудження? У той же час багато хто з нас скаржаться на те, що їм постійно не вистачає часу на сім’ю, розваги або спортзал.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Якщо ви почнете прокидатися о шостій ранку, у вас буде ще кілька годин до початку робочого дня, щоб потрапити в спортзал. Коли ви займаєтеся спортом вранці, в цей час ваш організм насичується ендорфінами. Це такі гормони, які виділяються при активних фізичних навантаженнях і дають нам відчуття радості і ейфорії. Заряду ендорфінів, отриманого вранці, цілком може вистачити для того, щоб ви були енергійним і бадьорим весь робочий день.

4. Ви почнете снідати

Ви все своє життя чуєте про те, що сніданок — це найважливіший прийом їжі за день. Якщо ви будете прокидатися за пару годин до початку робочого дня, то точно не зможете його пропустити.

Дослідження Школи Громадського здоров’я Хопкінса-Блумберга показало, що звичка повноцінно снідати має надзвичайно важливе позитивне значення для вашого здоров’я. Так само, як ваш автомобіль потребує бензині, щоб їхати, ваше тіло потребує їжі, щоб функціонувати належним чином. Особливо вранці.

5. Так роблять багато успішні люди!

New York Magazine у своїй статті про Джека Дорсі, засновника Twitter, розповідала читачам, що той починає свій день о 5.30 ранку. Дорсі використовує час до початку робочого дня для медитації і 10-кілометрової пробіжки.

Тім Кук, генеральний директор Apple, починає відповідати на електронні листи партнерів щоранку о 4.30.

Річард Бренсон, засновник Virgin Group, теж великий прихильник того, щоб прокидатися раніше. В одному зі своїх інтерв’ю виданню Business Insider він зізнавався, що прокидається о 5.45 і тут же береться за роботу. Спочатку він сидить за комп’ютером деякий час, а вже тільки потім снідає.

6. Ви будете на два кроки попереду всіх

Звичка рано прокидатися, як показують дослідження, може допомогти вам розкрити свій творчий потенціал. Плюс до всього, вона розвиває вашу впевненість у собі: ви починаєте працювати ще тоді, коли всі ваші конкуренти сплять.

Всі неприємні робочі справи я навчився вирішувати до 8 ранку. Ця звичка дозволяє мені проживати весь наступний день з високим рівнем енергії і почуттям виконаного обов’язку. Звичка виконувати неприємні справи рано вранці знижує мої рівні стресу і тривоги.

Читайте також: Чого не варто робити перед сном

І ще. Якщо ви зможете навчити себе прокидатися на дві з половиною години раніше звичайного, то отримаєте перевагу в 150 робочих хвилин в день. Це 17 з половиною годин на тиждень, і більше 70 годин — на місяць. 840 годин на рік. Вибір за вами.

Натхнення: lifter.com.ua