Здоров'я

Вчені виявили частину мозку, що відповідає за похмілля

Більшість з нас відчували те саме відчуття, коли, прокидаючись зранку після гучного алкогольного святкування з нудотою і дикою головним болем, ми обіцяємо собі, що таке більше не повториться.

foto_cikavosti_01.07.2014-09_resized

Нещодавно учені-неврологи з Університету Юти знайшли ті області мозку, які відповідають за стан похмілля. На думку дослідників, саме цей фактор сприяє тому, щоб людина намагалася контролювати кількість випитого і не вживала алкоголь занадто часто.

Читайте також: Бекон і яйця на сніданок можуть позбавити від похмілля

На думку вчених, їх відкриття може в подальшому допомогти в лікуванні алкоголізму. Дослідження очолював професор Шаріф Таха, досліди проводилися на щурах.

Дослідження наочно показало, що коли у щурів відключалася область головного мозку,  так звана “бічна вуздечка”, вони могли вживати все більше алкоголю, не відчуваючи потім похмілля. Але разом з тим, відсутність похмілля призводило до того, що тварини вже не могли себе контролювати і уникати зловживань. На думку вчених, ті люди, у кого ця частина мозку не виконує свою функцію “каяття” належним чином, більш схильні до алкоголізму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button