Всесвіт

Коли прилетять інопланетяни, вони колонізують Землю

Джилл Тартер та Наталі Каброл, одні з провідних вчених проекту SETI, розповів, чому, з його точки зору, жителі Землі досі не зустріли інопланетян, і чим може бути небезпечний контакт з ними в майбутньому. Якщо представники позаземної цивілізації відвідають нас, вони, на думку вченого, будуть настільки перевершувати нас технологічно, що зможуть диктувати правила.

a30c06f811c490a17378dbd249441abc
Назва проекту SETI розшифровується як Search for Extraterrestrial Intelligence, «Пошук позаземного розуму». Він існує з 1957 року, і на сьогоднішній день розвивається досить активно, хоча на даний момент і не отримати достатньо переконливі докази існування інопланетних цивілізацій. Такими доказами, як передбачається, можуть стати послання від братів по розуму. На думку астрофізиків, відсутність інформації про такі послання не обов’язково означає, що інопланетян не існує або що вони не намагаються з нами контактувати — можливо, земляни поки просто не знайшли спосіб отримати і розшифрувати їх повідомлення, пише Daily Mail.

Однак якщо представники позаземних цивілізацій приймуть рішення і знайдуть можливість відвідати Землю «особисто», це, швидше за все, призведе до того, що вони візьмуть події, що відбуваються на планеті під свій контроль. Землян вони будуть з технічної точки зору перевершувати в достатній мірі, щоб досягти цього без надмірних труднощів, вважають вчені. При цьому дослідники схиляються до думки, що захоплення не буде відбуватися насильно — швидше за все, інопланетна цивілізація буде мирною, в іншому випадку вона б знищила саму себе, володіючи неймовірно просунутими технологіями.

Читайте також: 

При цьому астрофізики вважають, що самі земляни в осяжному майбутньому зможуть знайти інопланетне життя, хоча, ймовірно, це будуть не розумні «зелені чоловічки», а всього лише мікроорганізми.

До речі, не всі дослідники сходяться на думці, що інопланетні цивілізації існують і намагаються вийти з нами на зв’язок. Нещодавно Фахівці, що представляють Австралійський національний університет, висловили думку, що життя могло зародитися на багатьох планетах Всесвіту, але, ймовірно, не встигала на них «закріпитися» і розвинутися до більш складних форм до того, як загинути через зміни температури.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button