Всесвіт

Колишній фахівець NASA розповіла про небезпеку чорної діри поруч із Землею

Колишній фахівець NASA Луїза Ріофріо розповіла про потенційну небезпеку чорної діри, яка знаходиться поруч із Землею. На її думку, в центрі планети може перебувати подібний крихітний космічний об’єкт, тому людям не варто боятися появи ще одного.

Луїза Ріофріо нещодавно заявляла про те, що швидкість світла почала сповільнюватися, але так і не змогла навести докази своєї теорії. Цього разу колишній фахівець NASA розповіла, що Земля сформувалася навколо крихітної чорної діри так само, як перлина з’являється навколо піщинки. Саме за допомогою такої теорії вчений воліє пояснювати вже звичні для науки речі – землетруси, цунамі, виверження магми і вулканів і навіть магнітне поле планети.

Колишній працівник NASA зазначає, що багато людей дуже бояться того, що поруч з Землею чорна дірка, яка здатна знищити не тільки найближчі космічні тіла, але і всю Сонячну систему. Експерт впевнена: жителям планети не варто боятися такого сценарію, оскільки подібні ситуації тільки прискорять вивчення наукою даних питань.

На думку Луїзи Ріофріо, в майбутньому людство отримає відповіді на безліч питань. Спочатку наука дізнається принципи будови і роботи чорних дір, а потім досить швидко знайде спосіб їх використання з метою отримання нескінченної енергії, упевнена колишній науковець NASA.

Кнопка «Наверх»
Закрыть