Всесвіт

Колосальний космічний вибух чекають астрономи в 2018 році

Астрономи повідомляють про колосальний за своїми масштабами космічний вибух, який відбудеться, згідно з розрахунками, в наступному 2018 році. Подія, яка здатна знищити світи навколо, вибухне в системі Лебедя.

Згідно інформації, астрономи пильно спостерігають за поведінкою карликової нейтронної зірки з діаметром всього кілька десятків, проте настільки щільне, що його маса перевищує масу Сонця в два рази. Це надтяжке світило розташоване в подвійній системі сузір’я Лебедя, де на невеликій відстані розташована гігантська зірка з масою, що перевищує сонячну в 15 разів.

Вчені пророкують для цих двох світил небувале за своєю силою зіткнення, так як зірки стрімко мчать назустріч один одному. Коли це станеться, область освітиться колосальним навіть за мірками Всесвіту космічним вибухом, який вивільнить настільки величезну кількість енергії, що вона здатна зруйнувати найближчі світи.

Проте астрономи запевняють, що землянам бояться нічого, так як Земля розташована на безпечній відстані від майбутнього колосального космічного «феєрверку».

Кнопка «Наверх»
Закрыть