Всесвіт

Експерти назвали ТОП-7 рідкісних небесних явищ, які відбудуться в 2019 році

Кілька тижнів тому в деяких районах Землі було зафіксовано Повне Криваве Місячне затемнення. Таким чином, мова йде про перше особливе астрономічне явище в нинішньому році. Фахівці вирішили назвати ще кілька небесних феноменів, які обов’язково відбудуться в 2019 році.

Супермісяць, або максимально близький підхід супутника Землі до планети, відбудеться в середині лютого і наприкінці березня. У разі ясного неба в перший тиждень травня земляни стануть свідками головного «зоряного дощу» весни – метеорного потоку Травневі Аквариди. У 2019 році відбудеться чергове сонячне затемнення, але його свідками стануть лише жителі Південної Америки та Океанії – приблизно воно відбудеться на початку липня. Метеорний потік Персеїди, що утворюється за підсумками проходження Землі через шлейф пилових частинок комети Свіфта — Таттла, намічений на середину липня – кінець серпня.

11 листопада Меркурій пройде по диску Сонця, тому саме в цей день найменша планета пролетить між Землею і жовтим карликом. «Поцілунок Венери і Юпітера», мабуть, рідкісна астрономічна подія нинішнього року, адже відбувається 1 раз на 7-8 років. В кінці листопада вищеназвані планети будуть перебувати настільки близько один до одного, що виглядає так, ніби вони «цілуються». На завершення варто виділити і «Вогняне кільце» в кінці грудня, при якому Місяць обзаведеться кільцем і стане для землян зменшеним в розмірах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button