Всесвіт

NASA вперше опублікувало фото поверхні Плутона у високому розрішенні

NASA опублікувало кращі знімки поверхні Плутона, які були зроблені космічною станцією New Horizons під час її польоту біля карликової планети в липні цього року. Подивитися знімки у високому розрішенні можна на сайті NASA. Розрішення знімків становить 77-85 метрів на піксель. Дані фотографії допоможуть вченим краще визначити геологічну складову Плутону.

New Horizons — автоматична міжпланетна станція NASA, запущена в рамках програми “Нові рубежі” (New Frontiers) і призначена для вивчення Плутона і його природного супутника Харона.

Запуск здійснено 19 січня 2006 року, з прольотом Юпітера (і гравітаційним маневром в його полі тяжіння) в 2007 році і Плутону — в 2015 році. Після прольоту повз Плутон апарат, можливо, вивчить один з об’єктів поясу Койпера. Повна місія станції New Horizons розрахована на 15-17 років.

Максимальне зближення (відстань 12,5 тисяч км) з Плутоном відбулося 14 липня о 14:50 за київським часом. Космічний апарат протягом 30 хвилин провів близько 150 наукових вимірювань і передав сигнал на Землю.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments