Авто

Як вибрати автохолодильник автолюбителю

Вирушаючи в далеку подорож на автомобілі, необхідно подбати про те, щоб взяті з собою продукти харчування не зіпсувалися від високої температури і не втратили своїх смакових якостей. Про те, як вибрати автохолодильник правильно, необхідно дізнатися заздалегідь, щоб в магазині не виникло проблем при покупці, а потім і при подальшій експлуатації цього приладу.

29-06-15-foto-600x346-1

Вивчаємо нюанси роботи обладнання

Природно, існує кілька основних моментів, на які необхідно звернути увагу, коли ви вирішуєте питання про те, який автохолодильник вибрати. Як і будь-яка інша побутова техніка, цей тип обладнання необхідно перевірити на відповідність правильному зовнішньому стану. Наприклад, якщо ви помітили які-небудь подряпини або вм’ятини на поверхні, відразу ж потрібно відставити цей предмет в сторону і не брати його до уваги. Навіть якщо магазин пропонує яку-небудь знижку на пошкоджений товар, не потрібно виявляти до цього інтерес – пам’ятайте: скупий платить двічі!

Потім слід визначити такі важливі показники як стійкість до струсів і різких рухів, оскільки абсолютно не факт, що ви будете завжди їхати по рівній поверхні дороги. Крім того, оскільки обладнання подібного типу має контакт з продуктами харчування, воно повинно бути зроблено тільки з екологічно чистих матеріалів, щоб не було завдано шкоди здоров’ю людям.

Наступною сходинкою при виборі автохолодильника є такий момент: необхідно визначитися з тим, який його обсяг буде достатній вам і вашій родині і яку форму він повинен мати. Слід сказати про те, що стандартній сім’ї з трьох осіб необхідний автомобільний холодильник об’ємом близько 30 літрів. Але в той же час, якщо ви плануєте здійснювати поїздки на дуже далекі відстані, немає ніякої необхідності купувати пристрій великих розмірів, адже по дорозі завжди можна буде поповнювати запас продуктів. В даному випадку необхідно подбати про те, щоб всі продукти змогли поміститися в ньому, наприклад, якщо ви берете дволітрові пляшки з водою, їх розміри повинні бути порівнянні з габаритами холодильника. Також важливу роль відіграє http://www.e-katalog.ru/, що може коливатися в залежності від модифікацій.

При відповіді на питання про те, як вибрати автохолодильник, необхідно звернути увагу на будову внутрішньої системи механізму, і зокрема на те, чи є в ньому спеціальний елемент, який попереджає вас про можливість повного розряду акумулятора машини. Оскільки більшість автомобільних холодильників працює від прикурювача, їх постійна підзарядка може призвести до того, що безпосередньо сам акумулятор розрядиться до нуля. Щоб такої ситуації не сталося, фахівці прийшли до висновку, що підключений механізм повинен мати пристрій, який автоматично блокує надходження енергії в холодильник. Крім того, раз він підключається до прикурювача, то повинен мати достатньо довгий шнур, оскільки вам може знадобитися помістити його не на передньому сидінні, а позаду машини.

Типи автохолодильників

На сьогоднішній момент існує три типи автохолодильників:

  • Компресорні;
  • Абсорбційні;
  • Термоелектричні.

При виборі типу живлення автомобільного холодильника необхідно визначитися з тим, яким обсягом енергії ви готові пожертвувати заради того, щоб цей пристрій працював правильно. Необхідно сказати про те, що найбільш «ненажерливими» є термоелектричні холодильники, зате вони можуть працювати не тільки в режимі охолодження, але також і нагрівання продуктів. Крім того, вони досить стійкі до нахилів в різні боки. Найбільш економічними вважаються компресорні холодильники, які досить швидко набирають необхідну температуру, проте дуже чутливі до зовнішньої вібрації.

Додаткові моменти, на які звертаємо увагу

Якщо ви ще не визначилися з тим, який автохолодильник вибрати, слід зрозуміти, яка саме модель вам найбільше підходить. Вам необхідно знайти саме такий пристрій, який буде досить зручним при експлуатації, але в той же час буде відповідати всім пропонованим до нього вимогам. Наприклад, дуже зручно, коли холодильник має два відділення – в цьому випадку, відкриваючи одну секцію, ви не впускаєте в другу тепле повітря, що сприяє більш економній витраті енергії. Крім того, кришка обладнання повинна щільно прилягати, щоб холод не просочувався крізь наявні в конструкції щілинні отвори.

І останнє: щоб зрозуміти, як вибрати автохолодильник, щоб він не був марною тратою грошей, необхідно перевірити його роботу на практиці і переконатися в тому, що ви зробили правильний вибір.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button