Технології

Комп’ютерна програма розпізнає біологічний вік людини

Китайські фахівці розробили програму, здатну визначити біологічний вік людини. Для визначення віку використовується аналіз тривимірних зображень обличчя. За словами дослідників, у міру дорослішання у людини змінюються риси обличчя. Наприклад, ніс стає ширшим, лоб звужується, відстань між ротом і носом збільшується, повідомляє Live Science.

01-04-15-foto-600x296-1

У ході дослідження вчені скористалися спеціальною камерою 3dMDface System для отримання тривимірних зображень обличчя. В експерименті взяли участь 332 людини у віці від 17 до 77 років. Було виявлено, що люди, яким ще не виповнилося 40 років, могли виглядати на 6 років молодше або старше. У тих, кому було більше 40 років, різниця між календарним віком і біологічним могла бути ще більшою.

Читайте також: Колір обличчя відображає стан серцево-судинної системи

Розроблений китайськими фахівцями алгоритм допомагає дізнатися, як швидко відбувається старіння організму, і на скільки біологічний вік людини випереджає або, навпаки, «не доганяє» календарний. Даний підхід допоможе лікарям призначати лікування відповідно до реального біологічним віком, а не календарного. Наприклад, більш літні люди при хіміотерапії повинні отримувати меншу дозу ліків у порівнянні з більш молодими.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button