Головна / Технології / Комп’ютерна програма розпізнає біологічний вік людини

Комп’ютерна програма розпізнає біологічний вік людини

Китайські фахівці розробили програму, здатну визначити біологічний вік людини. Для визначення віку використовується аналіз тривимірних зображень обличчя. За словами дослідників, у міру дорослішання у людини змінюються риси обличчя. Наприклад, ніс стає ширшим, лоб звужується, відстань між ротом і носом збільшується, повідомляє Live Science.

01-04-15-foto-600x296-1

У ході дослідження вчені скористалися спеціальною камерою 3dMDface System для отримання тривимірних зображень обличчя. В експерименті взяли участь 332 людини у віці від 17 до 77 років. Було виявлено, що люди, яким ще не виповнилося 40 років, могли виглядати на 6 років молодше або старше. У тих, кому було більше 40 років, різниця між календарним віком і біологічним могла бути ще більшою.

Читайте також: Колір обличчя відображає стан серцево-судинної системи

Розроблений китайськими фахівцями алгоритм допомагає дізнатися, як швидко відбувається старіння організму, і на скільки біологічний вік людини випереджає або, навпаки, «не доганяє» календарний. Даний підхід допоможе лікарям призначати лікування відповідно до реального біологічним віком, а не календарного. Наприклад, більш літні люди при хіміотерапії повинні отримувати меншу дозу ліків у порівнянні з більш молодими.

Натхнення: earth-chronicles.ru