Технології

Компанія Tesla представила домашній акумулятор Powerwall

Всі ми знали, що Елон Маск працює над гігантським домашнім акумулятором для зберігання великих обсягів електроенергії. Але подумки більшість з нас уявляли собі цей акумулятор як величезну шафу в дусі тих, що стоять на радянських заводах. На ділі ж батарея Powerwall виявилася дуже стильною і зовсім не такою величезною. Її дизайн навіть навіває думки про продукцію іншої великої американської компанії Apple.

23465d7c393e97a652e79a314582d1fa

Літій-іонна батарея Powerwall насамперед розроблена для того, щоб зберігати електроенергію, отриману від сонячних елементів. Але навіть якщо у вашому будинку немає ні однієї сонячної панелі, цей акумулятор може послужити непогану службу у випадку, коли у вашому будинку або районі раптово вимкнуть світло. Всі будуть сидіти в темряві крім вас. Ви ж цілком комфортно зможете продовжити займатися своїми справами: дивитися фільми, готувати їжу, веселитися з друзями у вітальні без використання воскових свічок і ліхтариків.

[ads2] Акумулятор Powerwall був представлений публіці в одній з дизайн-студій міста Лос-Анджелес. Як виявилося, версій у цій батареї буде кілька. Бізнес-орієнтований варіант буде носити назву Powerpack, а звичайна домашня батарея буде поставлятися в двох варіантах: 10 кВт*год за ціною 3500 доларів і 7 кВт*год за ціною 3000 доларів. Ціни на бізнес-модель поки оприлюднені не були.

Акумулятор видає потужність 2 кВт (3,3 кВт в момент пікового навантаження), напруга 350-450 вольт при силі струму в 5 ампер (8,5 А в момент пікового навантаження). Розміри акумулятора складають 130 х 86 х 18 сантиметрів, а вага дорівнює 100 кілограмів. Корпус батареї буде різних кольорів на ваш вибір. Поки журналістам показали білий, червоний і чорний кольори. Powerwall здатний нормально функціонувати в температурному діапазоні від -20 до +43 градусів Цельсія. Гарантія на кожен акумулятор Powerwall — 10 років.

Перші батареї надійдуть у продаж в кінці літа цього року. Встановлювати їх будуть виключно сертифіковані фахівці. Оформити попереднє замовлення на Powerwall можна на офіційному сайті компанії Tesla. В кінці року Елон Маск планує почати продавати свої батареї також у Німеччині та Австралії.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button