Технології

Концепт літака майбутнього (фото + відео)

Авіабудівний концерн Boeing представив концепт літака, салон якого оснащений безліччю сучасних екранів. В першу чергу компанія пропонує використовувати простір стелі. Транслювати на ньому зображення пропонується двома способами – за допомогою установки величезних гнучких дисплеїв або застосовуючи проектори.

ff8f8d6952ea9c599d90897a776e2178

Під час польоту на стелі може демонструватися інформація про політ, фотографії і відеоролики про місце прибуття, фільми тощо. Також пропонується виводити зображення блакитного неба з хмарами в денний час доби або зоряний небосхил у нічний. Спинки пасажирських сидінь, стіни, полиці для ручної поклажі та підлога не залишаться без модернізації – вони теж будуть “прикрашені” дисплеями або світлодіодним підсвічуванням.

На думку розробників, такий крок приверне більше пасажирів до літаків їх компанії. Крім того, нововведення не повинні боляче вдарити по гаманцю компанії, так як впровадження ідей не зажадає переробки самого повітряного судна. Ось тільки коли подібний літак майбутнього вийде у свій перший рейс, не повідомляється. Можливо, він так і залишиться всього лише красивим концептом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button