Екологія

Конструктор придумав, як вирішити проблему смогу за допомогою велосипеда

Салонний фільтр в автомобілі вже давно нікого не дивує. Він забезпечує чистоту повітря в салоні, незалежно від погодних умов, кількості пилу на вулиці і рівня забруднення міста. Однак велосипедисти і мотоциклісти про чисте повітря в місті можуть тільки мріяти. Точніше могли, так як голландський художник і винахідник Даан Розгард придумав спосіб вирішити їх проблему, причому глобально, для всіх жителів мегаполісів, що вдихають брудне повітря на вулиці.

Талановитий діяч мистецтв займається місією щодо вирішення проблеми смогу в найбільш забруднених містах світу не перший рік. Його студією розроблена інноваційна концепція велосипеда, що отримала назву The humble bicycle. Головна конструкційна особливість такого велосипеда в наявності повітряного фільтра, який у процесі руху починає пропускати через себе природні потоки повітря, обдуваючи обличчя велосипедиста очищеним повітрям.

Також велосипеди з повітряними фільтрами надають не тільки локальну дію на велосипедистів, але і глобальну, очищаючи повітря в місті в цілому. Велосипед залишається поширеним засобом пересування в китайських мегаполісах: тільки в Пекіні загальний прокатний парк велосипедів перевищує 1 млн одиниць. Легко уявити собі вплив, який вони справлять на екосистему мегаполісів, коли почнуть щодня експлуатуватися в таких кількостях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button