Інтернет

Користувачі стали охочіше платити за онлайн-новини

У багатьох користувачів інтернету стала все частіше спостерігатися тенденція до використання платного новинного контенту. Але, тим не менше, більшість бажає користуватися безкоштовними інформаційними ресурсами для того, щоб бути в курсі подій у світі подій.

Дана інформація представлена в доповіді Інституту агентства Рейтер, що вивчає журналістику при Оксфордському університеті. З інформації, що міститься в даній доповіді, стало відомо, що в останні місяці число користувачів інтернету в Британії, які відвідують платні новинні сайти, збільшилася в два рази, і на даний момент складає дев’ять відсотків від загального числа користувачів. Подібне зростання користувачів було також відзначено і в США, у Франції і в Німеччині. Але, наприклад, в Данії, платні новинні сайти втрачають свою актуальність.

Найбільше число користувачів інтернету серед тих, хто відвідує платні http://leocity.info/, становлять чоловіки, чия вікова категорія варіюється в межах від 25 до 34 років. Дане дослідження виявилося досить цікавим для численних західних газет. Цього року, такі газети як Sun, Daily Telegraph, Bild і Washington Post мають намір зробити свої офіційні сайти платними. Виходячи з відомостей, наданих у доповіді, стало відомо, що в США власники планшетів і смартфонів бажають відвідувати саме платні сайти “У політичних журналів виходить набагато краще продати свій контент, в порівнянні з газетами. Особливо це стосується портативних пристроїв, в яких оплата передплати на журнали є цілком буденною справою “, – заявив професор Роберт Пікард, який є директором Інституту з вивчення журналістики.

В онлайн-опитуванні було задіяно одинадцять тисяч чоловік, що проживають у дев’яти різних країнах світу. В якості спонсорів даного опитування виступили Бі-бі-сі, Google і британський регулятор у сфері засобів масової інформації Ofcom.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button