Всесвіт

Космічне сміття назвали катастрофою, що загрожує супутникам

Але так і не запропонували способу виправити ситуацію

Космічне сміття – досить серйозна проблема, над вирішенням якої б’ються цілі групи вчених по всьому світу. Тепер же стало відомо, що деякі фахівці вважають різні уламки в космосі катастрофою, що загрожує супутникам.

Фахівці підрахували, що на сьогодні на орбіті нашої планети перебуває понад 128 млн шматків космічного сміття розміром більше 1 мм і 34 тис. частинок розміром понад 10 см, пише The Daily Mail. При цьому член генерального управління оборонної промисловості і космосу Європейської комісії Катерина Каввада і зовсім заявляє, що космічне сміття перестає бути «теоретичною загрозою» і перетворилося на загрозу реальну.

Фахівець також зазначила, що 3 тис. неактивних супутників, що знаходяться недалеко від нашої планети, являють собою «катастрофу, яка очікує свого часу».

Нагадаємо, що в кінці 2020 року стало відомо, що Японія планує позбавити нашу навколоземну орбіту від космічного сміття. Вони, за задумом фахівців, будуть вихоплювати дрібні частинки прямо в космосі і відправляти їх згоряти в атмосферу Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button