Гумор

Жінка пограбувала аптеку, обстрілявши касирів молоком зі своїх грудей

У місті Дармштадт, Німеччина, трапився, мабуть, найбільш незвичайний злочин: жінка пограбувала аптеку, застосувавши в якості зброї власне грудне молоко.

Поліція Німеччини оголосила в розшук злочинницю, яку охоронці порядку вже охрестили “Молокооприскувач”, а скоєний нею злочин назвали найбільш екстраординарним пограбуванням, повідомляє FedPost.

В понеділок в аптеку міста Дармштадт, Німеччина, зайшла жінка і попросила фармацевтів показати їй молоквідціджувачі. Вибравши пристрій для зціджування грудного молока вартістю 20 євро, жінка простягнула касиру банкноту номіналом 200 євро. Співробітник аптеки прийняв гроші, відрахував здачу, простягнув купюри жінці і в цей момент вона розірвала на собі сорочку і вистрілила в нього струменем молока зі своїх грудей.

31-10-14-foto-cikavosti-600x399-1

“Вона дійсно витягла свою праву грудь і направила струмінь молока прямо в обличчя касирові, – підтвердив представник поліції Дармштадт, Фердинанд Дерігс (Ferdinand Derigs). – Потім вона підбігла до другого касиру і оббризкала його. Співробітники аптеки і клієнти застигли як соляні стовпи, оскільки ніколи не бачили настільки екстраординарного акта”.

[ads1] Жінка з оголеними грудьми недовго метушилася між касирами: невдовзі після “обстрілу” вона вибігла на вулицю, непомітно прихопивши з каси 100 євро. Уражені побаченим касири помітили недостачу тільки після того, як перси зловмисниці перестали відволікати їх від виконання службових обов’язків.

Читайте також: Найбільше шахрайство в мережі розкрито в Бразилії

“Крадіжка була виявлена по закінченні влаштованого нею шоу. Касири не дорахувалися 100 євро. Очевидно, що вона влаштувала цю сцену, щоб вкрасти гроші, – каже Фердинанд Дерігс. – Це був найбільш незвичайний злочин. Ми не стикалися з подібним раніше”.

Опитавши свідків незвичайного пограбування, поліцейські дізналися, що аптеку пограбувала жінка 35-40 років з довгим темним волоссям, яка говорила на іноземній мові.

“Це була досить сильна дама. Жінка збила нас з пантелику своїми діями: вона тиснула і тиснула на груди, обприскуючи нас своїм молоком “, – додав співробітник аптеки.

Примітно, що грабіжниця залишила в аптеці оплачений нею молоковідціджувач.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button