Земля

“Краплю-вбивцю” виявили в Тихому океані

Метеорологи виявили пляму з підвищеною температурою води в Тихому океані. Такий феномен, названий “краплею-вбивцею”, може бути смертельно небезпечний для морських тварин.

Регіон з великою кількістю тепла спостерігають біля західного узбережжя США. Гігантська пляма розташовується між островом Нижня Каліфорнія і берегами Аляски. Висока температура цих вод робить згубний вплив на морську екосистему.

Вчені відзначили, що подібний феномен вже з’являвся у 2013-му році. У тому проміжку загинули сотні мільйонів мешканців Тихого океану. Великої шкоди було завдано популяції тріски, морських птахів і горбатих китів. Повідомляється, що нинішня ситуація знаходиться на ранньому етапі формування “краплі”.

Механізм небезпеки полягає у впливі тепла на зростання токсичних водоростей. Однак деякі особини вмирали і від звичайного сонячного удару. Оскільки аномалія формується в одній і тій же ділянці, вчені вважають, що причиною може бути глобальне потепління. З плином часу такі екологічні катастрофи будуть відбуватися все частіше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button