Земля

«Краплю-вбивцю» виявили в Тихому океані

Метеорологи виявили пляму з підвищеною температурою води в Тихому океані. Такий феномен, названий «краплею-вбивцею», може бути смертельно небезпечний для морських тварин.

Регіон з великою кількістю тепла спостерігають біля західного узбережжя США. Гігантська пляма розташовується між островом Нижня Каліфорнія і берегами Аляски. Висока температура цих вод робить згубний вплив на морську екосистему.

Вчені відзначили, що подібний феномен вже з’являвся у 2013-му році. У тому проміжку загинули сотні мільйонів мешканців Тихого океану. Великої шкоди було завдано популяції тріски, морських птахів і горбатих китів. Повідомляється, що нинішня ситуація знаходиться на ранньому етапі формування «краплі».

Механізм небезпеки полягає у впливі тепла на зростання токсичних водоростей. Однак деякі особини вмирали і від звичайного сонячного удару. Оскільки аномалія формується в одній і тій же ділянці, вчені вважають, що причиною може бути глобальне потепління. З плином часу такі екологічні катастрофи будуть відбуватися все частіше.

Кнопка «Наверх»
Закрыть