Головна / Здоров'я / Кращі продукти для продовження життя

Кращі продукти для продовження життя

Вчені стверджують, що регулярне включення цих продуктів в свій раціон харчування знижує рівень високого холестерину в крові, підвищує ефективність антидепресантів і значно скорочує вірогідність передчасної смерті від цілого ряду хвороб.


Проведене в Китаї дослідження, про яке докладно розповів Journal of Internal Medicine, продемонструвало, що споживання продуктів, багатих омега-3-поліненасиченими жирними кислотами є надзвичайно корисним для організму і навіть знижує ризик ранньої смерті. Перш ніж зробити такий висновок, вчені проаналізували дані 420 тисяч людей, які збиралися протягом 16 років.

«Чоловіки, які споживали більше риби, в середньому на 10 відсотків рідше вмирали від серцево-судинних захворювань і на 37 відсотків рідше — від хвороб печінки. Що стосується жінок, то серед тих, хто часто вживав рибу було на 38 відсотків менше випадків смерті від хвороби Альцгеймера», — повідомили дослідники в публікації журналу.

Риба, за словами вчених, це чудовий зразок харчових джерел омега-3 жирних кислот. У березні цього року американські фахівці опублікували результати дослідження, яке показало, що регулярне вживання риби покращує стан серцево-судинної системи, а також знижує ризик розвитку розсіяного склерозу. Зроблені ними обчислення показали, що завдяки рибі ймовірність виникнення склерозу знижується на цілих 45%.