Здоров'я

До 2030 року ООН планує перемогти світову епідемію ВІЛ

До 2015 року ООН вдалося забезпечити лікуванням 15 млн ВІЛ-інфікованих людей, що дає підстави сподіватися на повну перемогу над світовою епідемією ВІЛ вже до 2030 року, про що розповів кореспондентам заступник генсека ООН Мішель Сідібе на полях V Міжнародній конференції з ВІЛ/Сніду в Східній Європі та Центральній Азії, яка завершилася в Москві.

За словами пана Сідібе, до середини 2000-х ситуація із захворюваністю на ВІЛ була просто катастрофічною: шпиталі були переповнені хворими, а відсоток смертності від Сніду просто зашкалював. Але до 2015 року ООН вдалося успішно реалізувати ряд положень програми з протидії поширенню ВІЛ і забезпечити лікування для 15 млн осіб з діагнозом ВІЛ.

Відсутність нових фактів зараження ВІЛ, нульова смертність і максимальна толерантність суспільства до інфікованим людям є обов’язковими умовами успішної боротьби з вірусом імунодефіциту людини, вважає Сідібе. Якщо в найближчі роки ООН вдасться домогтися реалізації всіх цих критеріїв, вже до 2030 року можна буде констатувати остаточну перемогу над епідемією ВІЛ, наголосив заступник генсека ООН.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button