Фото

Креативна утилізація: дикі тварини на вулицях Лісабона

Кумедний єнот з консервних банок.

На стінах будинків у Лісабоні можна побачити дивовижні зображення тварин, які місцевий дизайнер створює з того, що городяни відправляють на звалище. Таким чином він прагне показати, як можна давати нове життя нікому не потрібному непотребу.

Заєць на стіні.

Португальський вуличний художник Артур Бордало або Бордало II, вирішив привернути увагу до проблеми міського сміття за допомогою створення фантастичного стріт-арту. Він почав створювати прямо на стінах будинків барвисті зображення з викинутих алюмінієвих банок, старих шин і деревного сміття. Хто міг припустити, що з банок і шин можна зробити єнота або тукана, які будуть виглядати як живі.

Яскраве колібрі.

Дивовижні істоти Бордало II розкидані по всьому Лісабону, в якому живе художник. Цікаві зайці, єноти, тукани і навіть колібрі є частиною проекту з підвищення обізнаності про кількість сміття, яке щодня викидається у великих містах. Його унікальний метод комбінації живопису і скульптури дав абсолютно приголомшливий результат, і тепер туристи та мешканці міста постійно ходять помилуватися на незвичайний стріт-арт.

Яскраві тварини як заклик.
Неймовірний коник.

Португальська вуличний художник упевнений, що демонстрація того, як те, що для однієї людини є сміттям, для іншої може стати мистецтвом, зможе допомогти проблемі переробки відходів і прикрасити монотонні міські пейзажі.

Качка з каченятами.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button