Технології

Крихітний водневий двигун замінив аналоги на викопному паливі

Ізраїльська компанія Aquarius Engines минулого тижня продемонструвала свою останню розробку – крихітний водневий двигун. Інженери сподіваються, що новинка замінить газові двигуни-генератори та водневі паливні елементи в майбутніх електрифікованих транспортних засобах.

При вазі всього 10 кг простий двигун використовує один рухомий поршень для розвитку потужності. Крім транспортних засобів, Aquarius розробляє двигун, який використовується в якості автономного мікрогенератора.

У двигуна Aquarius всього один центральний циліндр, в якому поршень переміщається між двома головками двигуна. У попередніх ітераціях Aquarius використовував традиційні викопні види палива, але тепер розробники звернули увагу на водень. Компанія повідомляє, що австрійська інженерна фірма AVL-Schrick недавно завершила сторонні випробування прототипу. Результати експерименту підтвердили, що модифікована версія двигуна може працювати виключно на водні.

Двигун Aquarius не тільки невеликий, легкий і зручний в транспортуванні, а й дуже простий. Він не вимагає регулярного обслуговування – Aquarius складається всього з 20 частин, з яких рухається тільки один поршень. За заявою компанії, для змащення не потрібно навіть оливи. На відео нижче показано, як частини з’єднуються в єдине ціле.

Потенціал використання чистішого палива водню, що спалюється в якості палива підвищує привабливість нового двигуна, особливо на ринках в країнах, які вже прагнуть скоротити викиди. Наприклад, компанія недавно налагодила стратегічне партнерство з японськими корпораціями з виробництва автозапчастин TPR і Musashi Seimitsu Industry Co. Ltd.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button