Технології

Вчені синтезували гас з води і вуглекислого газу – відео

Вчені вже давно працюють над створенням синтетичного палива, яке дозволить людям менше залежати від викопних ресурсів. Деяких успіхів вдалося досягти вченим, що працюють в рамках проекту SOLAR-JET, які змогли перетворити воду і вуглекислий газ, за ??допомогою сонячного світла, в гас.

gas_500

Даний процес складається з декількох етапів. Спочатку за допомогою сонячного світла вчені отримують синтез-газ, який є сумішшю чадного газу і водню. Після цього, на другому етапі, дослідники застосовують раніше відомий метод Фішера-Тропша і отримують гас із синтез-газу.

Читате також: Учені навчилися робити паливо з водоростей — відео

Варто відзначити, що технологія отримання синтез-газу не нова. Проте раніше для його отримання використовувалися фільтри з розпеченого вугілля, що робило технологію досить трудомісткою і витратною. Новий же метод використовує для отримання синтез-газу сонячну енергію, тим самим значно спрощуючи технологічний процес.

В даний момент проект SOLAR-JET знаходиться на ранньому етапі розвитку. Вченим поки вдалося отримати тільки одну склянку рідкого гасу. Однак вони вже ведуть роботи по поліпшенню технології та створенню промислової сонячної установки, яка вироблятиме до 20 тонн гасу на добу. За словами вчених, подібна установка повинна з’явитися вже в 2015 році.

Читате також: Учені випробували установку для отримання палива з морської води

Технології видобутку альтернативного виду палива освоюють і в США, заправляючи свої кораблі пальним, створеним з води.

[youtube]eFDQ3JUtIT8[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button