Технології

Створено “розумний” зігріваючий пластир

Університет короля Абдалли (Саудівська Аравія) представив багаторазовий пластир від м’язових болів. В основі новинки – мідні пружини і електроніка, яка дозволяє управляти інноваційним пластиром за допомогою мобільного додатку.

22-12-14-foto-600x341-2

Незабаром спортсмени та люди, які страждають хворобами суглобів, зможуть забути про аптечні одноразові зігріваючі пластирі. Мухаммад Мустафа Хусейн і його дослідницька група створили “другу шкіру”. Новий пластир являє собою складну конструкцію з теплопровідних пружин і полімерів. Енергія від цих гнучких пружин надходить до маленьких подушечок, пов’язаним між собою.

[ads2] Для розробки були використані мідь – популярний у виробництві сучасної електроніки гнучкий і доступний метал, а також спеціальна полімерна основа і шар кремнію. Це дозволяє пластиру розтягуватися більше ніж у вісім разів і бути стійким до окислення. Управляти нагрівом та іншими показниками можна за допомогою будь-якого ґаджета з встановленим на ньому спеціальним інструментом.

Читайте також: Розробляється пластир, який висмоктує бактерії з ран

Зараз в Університеті короля Абдалли трудяться над удосконаленням пластиру. Головне завдання, що стоїть перед Мухаммадом Мустафою Хусейном і його колегами, – збільшити ємність батареї пластиру і зробити його ще більш гнучким. Поки енергії акумулятора вистачає лише на кілька годин роботи “розумного” пристрою.

Розробники обіцяють, що, коли медична новинка з’явиться у продажу, її ціна не перевищить чотирьох доларів.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button