Технології

Airbus розробляє пасажирський літак для далеких перельотів

Корпорація Airbus на замовлення компанії Qantas почала розробляти новий пасажирський літак. Він буде призначений для далеких перельотів, зараз існує два таких рейсу – в Сідней з Лондона і Нью-Йорка.

Саме компанія Qantas нещодавно запустила подібні перельоти, встановивши тим самим рекордну довжину безперервного польоту. Спочатку лайнер подолав відстань від Нью-Йорка до Сіднея за 19 годин 16 хвилин, а потім рейс Лондон – Сідней провів у повітрі 19 годин 19 хвилин. Це були пробні польоти, повітряний перевізник хотів упевнитися, що вони можливі, і до них готові пасажири.

Після декількох подібних рейсів компанія Qantas зрозуміла, що буде продовжувати здійснювати такі польоти, однак для них їй знадобляться нові літаки. Тому перевізник звернувся до корпорації Airbus з проханням розробити відповідний лайнер, спеціально призначений для далеких перельотів.

Інформації про технічні характеристики нового літака від Airbus поки практично немає. Відомо лише, що основою для нової моделі виступить база A350-1000, а також те, що новинка буде використовувати перевірені двигуни Rolls-Royce Trent XWB. Також експерти відзначають, лайнер повинен буде отримати більш місткий паливний бак, тоді як звичайна версія силової установки може приймати до 156 тисяч літрів палива. Терміни реалізації проєкту не повідомляються.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button