Людина

Критичні ситуації сприяють поліпшенню працездатності мозку

Команда лікарів з Бельгії провела комплекс досліджень, результати яких показали, що критичні ситуації сприяють поліпшенню діяльності головного мозку чоловіків і жінок.

b176d71f12a3e9077a5350b2ba84af51

На думку фахівців, робота центрального відділу нервової системи людей ставала більш продуктивною, у випадку, якщо людина перебувала в тривожному стані. Це пов’язано з високою кількістю викиду гормонів у кров хлопців і дівчат. Таким чином, прискорюється функціонування серця, а тіло насичується киснем. Фахівці здійснили ряд випробувань, результати яких дозволили медикам встановити цікаву закономірність.

Як заявили автори проектів, у складних ситуаціях люди знаходять вихід набагато швидше, ніж коли вони перебувають у спокійному стані. Подібна тенденція пояснюється викидом гормонів та адреналіну в тіло, після чого, головний мозок покращує свою діяльність. Отже, людина знаходить вихід з «тупикових» ситуацій. Також вчені зафіксували, що складний період життя змушує людей проявляти певного роду «надздібності».

Проте, як повідомлялося раніше, на сьогоднішній день лікарям не вдалося вивчити всі функціональні можливості чоловіків і жінок.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть