Людина

8 звичок, які видають у нас бідність

Ми витрачаємо багато часу і сил для того, щоб здаватися багатими і успішними перед оточуючими, але існують ознаки, які видають у нас людей бідних у всіх відносинах. Про 8 найпоширеніших розповіли психологи.


Якщо ви хочете виглядати багатим, не маючи при цьому значного банківського рахунку, то це може бути навіть простіше, ніж здається. Просто не робіть певних повсякденних помилок, через які ми виглядаємо не дуже успішними і вихованими у всіх відношеннях для оточуючих. Приміром, багаті люди точно не будуть палити. З кожним роком поширюється переконання в тому, що куріння — це доля людей бідних, які абсолютно не дбають про власне здоров’я і про оточуючих. Саме тому тютюнові компанії відправляють таку велетенську кількість своєї продукції в найбідніші країни Азії та Африки, а кількість курців в Австралії, наприклад, становить вже менше 10% дорослого населення.

Багата і вихована людина ніколи не буде паркувати автомобіль прямо на траві газону. Він не стане використовувати жаргонізми у мові. Всі ми знаємо про те, що заправляти светр в штани — це прояв поганого тону. Але не меншим подібним проявом називають носіння кепок і сонцезахисних окулярів всередині приміщення. Дійсно, навіть в метро ми все частіше зустрічаємо людей, які не знімають сонячні окуляри.

Виховані і забезпечені люди ніколи не будуть розкидати брудний одяг по всьому будинку, і особливо це стосується нижньої білизни. До речі, коли ви перете одяг, не можна розвішувати його сушитися у вітальні на очах у всіх. Фахівці з етикету скривлять губи, якщо побачать величезне покривало, яким ви намагаєтеся замаскувати потертості, лисини і пошкодження на дивані або кріслі. Багато забезпечених людей сьогодні мають домашніх тварин, але вихована людина ніколи не буде залишати їх продукти життєдіяльності в саду або на задньому дворі.

Кнопка «Наверх»
Закрыть