Земля

Білл Гейтс закликав до нової промислової революції для порятунку Землі

Засновник Microsoft, мільярдер Білл Гейтс опублікував програмну статтю на Wired, в якій закликав уряди і бізнес вжити заходів для створення зеленої економіки і скорочення парникових викидів.

Image by Orlandow from Pixabay

За задумом Гейтса, нова промислова революція призведе до того, що підприємці змінять ведення бізнесу по всьому світу.

“Нам потрібні нові способи вирощування продуктів харчування, виготовлення речей, пересування, вироблення електроенергії, обігріву та охолодження наших будівель без викиду парникових газів», — написав Гейтс.

Мільярдер визнав, що це дуже амбітна, але при цьому досяжна мета. Він підкреслив, що часи, коли “уряди і корпорації могли давати приземлені, обнадійливі обіцянки” і нічого робити — пройшли. Тепер, на думку Гейтса, бізнесменам і політичним лідерам у всьому світі доводиться надавати конкретні плани щодо скорочення викидів. Засновник Microsoft також зазначив, що інвестори будуть і далі відмовлятися від технологій, що впливають на зміни клімату. На його думку, у світі вже склалася тенденція, при якій приватний капітал вкладає все більше коштів в енергетичний перехід.

“Ми також побачимо, як приватний і державний сектори використовують свою купівельну спроможність для створення нових ринків екологічно чистих продуктів, наприклад, зобов’язуючись купувати парк електромобілів, використовувати більш чисту сталь і цемент для своїх будівельних проєктів і отримувати більше електроенергії з джерел з нульовим викидом вуглецю. У міру збільшення споживання цих продуктів їх ринки стануть більш зрілими, що буде стимулювати інновації і знизити ціни», — припустив Гейтс.

Він спрогнозував, що в 2022 році світові уряди і приватний сектор створять нові операційні моделі, які прискорять перехід до чистої економіки.

«Я з нетерпінням чекаю майбутнього року і вважаю, що ми знаходимося тільки на початку революції, яка буде заснована на чистих технологіях наступного покоління», — завершив мільярдер.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button