Різне

Куди поїхати на вихідні в Білорусі

Провести вихідні в найближчому зарубіжжі і отримати за 2 дні заряд бадьорості та гарного настрою зараз досить просто – ціни дозволені і на житло, і на харчування, і на бензин. Найпривабливішим «відпочинком вихідного дня» можна вважати відпочинок в Білорусії. Колорит цієї країни, красива природа, найчистіші озера, її люди, культура, середньовічні храми і замки, кухня, пам’ятки – все це забезпечить цікаве і корисне проведення часу на вихідних.

13-02-15-foto-600x450-2

Провести два-три дні в Білорусії буде цікаво, незалежно від того, якому відпочинку ви віддаєте перевагу. За такий короткий проміжок часу ознайомитися з усіма визначними пам’ятками країни не вдасться, але склавши приблизний список по огляду бажаного, можна поетапно дізнатися про всю красу цієї держави. Пересуватися по запланованому маршруту зручніше буде перш за все на машині – так ви повністю будете розпоряджатися своїм часом і швидко доберетеся до наміченого місця по дорогах відмінної якості. Або скористатися послугами туристичної фірми “Інтер Сіті”, яка проводить https://intercity.by/ на різних мовах, організовує бронювання готелів та надає транспортні послуги.

13-02-15-foto-600x400-3

Одні вихідні можна присвятити відпочинку на білоруському озері Нароч. Тут на березі озера можна зняти номер в агроекологічній садибі і чудово відпочити, насолоджуючись спогляданням мальовничої екоприроди, прогулюючись по нацпарку, купаючись в кришталево чистій воді водойми і досліджуючи його підводний світ, отримуючи задоволення від верхової їзди, полювання, риболовлі, подорожуючи по водним об’єктам, а також відвідуючи численні історичні пам’ятники, музеї, могильники, кургани, парк рідкісних рослин, дендрологічний сад.

Коли з’явиться можливість провести ще пару днів в Білорусії, можна відправитися в коротку подорож для ознайомлення з найбільш знаменитими замками цієї країни. Кращими містами для такого відпочинку будуть Мир і Несвіж – скромні за розмірами, але широкі і привітні душею, що зберігають прекрасний комплекс палаців, музеїв, парків і храмів. У Несвіжі обов’язково треба відвідати міську Ратушу, Костел Божого тіла, Слуцьку браму і, звичайно ж, Несвізький замок. У селищі Мир всі прагнуть побачити Мирський замок і потрапити на лицарський фестиваль. Добре буде просто погуляти на території парку біля замку, відвідати каплиці, Свято-Троїцьку церкву, заглянути в музей «Мирський посад», віддати данину мовчанням на місці поховання жертв фашизму.

В одну з поїздок можна включити відвідування меморіалу «Хатинь». Кожен, хто приїжджає в Білорусію і хто шанує пам’ять загиблих у часи Другої світової війни, повинен тут побувати. Всю площу комплексу можна пройти інтуїтивно, не плануючи переходів. Перед меморіалом обов’язковим буде знайомство з фото-документальною експозицією, яка демонструє всю суть «Хатині», адже вона виступає символом всіх жахів, що відбувалися під час війни.

13-02-15-foto-600x400-1

Провести свій відпочинок можна і на території Біловезької пущі. Тут до душі знайдуть захоплення для себе і любителі відпочивати активно (на території є майданчики для ігор в баскетбол, волейбол, теніс) і ті, хто цінує спокійне дозвілля (риболовля, катання на велосипедах, піші оздоровчі та екскурсійні прогулянки по парку). Зробивши виїзд на вихідні в цей Музей природи, вийде не тільки чудово відпочити, а й познайомитися з багатьма представниками флори і фауни Білорусії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button