Різне

Квартира в новобудові: який поверх вибрати?

doma_250Покупцям житла в новобудові доводиться вибирати не тільки місце розташування будинку і тип будови, але і поверх. Усталена думка про те, що ідеальні для купівлі середні поверхи, тепер можна заперечити. Справа в тому, що квартири купуються зараз з різною метою, та й саме поняття «середні поверхи» може бути не актуальним, якщо мова йде про висотні будинки.

Щоб не помилитися з вибором поверху в http://realty.ru/, необхідно сформулювати мету покупки і виявити свої соціальні обмежувачі. Так, наприклад, якщо квартира купується для проживання, але в ній є немовлята або літні люди, важливо розуміти, що при несправності ліфта виникне обмеження у свободі пересування. Як літній людині, так і мамі з коляскою буде важко піднятися самостійно вище 3-4 поверху.

Багато хто пам’ятає фразу з оголошень про обмін квартир 20 -річної давності – «крайні поверхи не пропонувати». Зараз знаходяться покупці саме на цю категорію об’єктів. Справа в тому, що багато сучасних житлових комплексів пропонують пентхауси, а також розташовані на останніх поверхах дуплекси або апартаменти категорії люкс.

Житло на першому поверсі може вважатися непоганим варіантом, якщо воно купується для перепродажу. Вартість покупки таких квартир в новобудовах зазвичай нижче інших, а перепродати таку квартиру можна дорожче, якщо знайдеться бажаючий перевести її в нежитловий фонд, щоб використовувати під магазин або офіс. Але це актуально лише для будинків, розташованих в місцях підвищеної прохідності або стоять на проїжджій частині.

Нерідко квартири в новобудовах на перших поверхах купуються і для проживання. Така купівля дозволяє заощадити, а сучасні будівельні матеріали, наприклад, якісні склопакети, позбавлять від зайвого шуму і загрози злому. Така квартира може бути зручна як для літніх людей, так і для молодої сім’ї з маленькою дитиною.

Для здачі в оренду та перепродажу під проживання дійсно вигідніше купувати квартири вище третього поверху, якщо мова йде про 9 -поверховий будинок. У висотках часто вартість житлу додає приголомшливий панорамний вид, що відкривається з вікон квартир, розташованих на поверхах вище 10 – 12 -го.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments