Різне

Найвигідніші банковські вкладення

1clock_250Виходячи з терміну розміщення грошових коштів, виділяють термінові банківські вклади та вклади до запитання. Останні значно зручніші, оскільки дають можливість у будь-який момент зняти суму з рахунку. Однак такі вклади мають меншу відсоткову ставку порівняно з вкладами до запитання. Прибутковість подібного вкладення коштів безпосередньо залежить від суми вкладу і тривалості терміну розміщення. Великі суми, покладені в банк на довгий термін, рентабельніші, ніж невеликі, розміщені на незначний період.

Найчастіше, чим вільніше вкладник може розпоряджатися своїм депозитом, тим нижча прибутковість такої інвестиції. Найвигідніші http://topdeposit.ru/ – це ті, що розміщуються на термін від одного року і не припускають можливості вкладниками дострокового погашення. Перед тим, як покласти гроші в банк, не буде зайвим дізнатися мінімальну суму депозиту і ретельно вивчити умови дострокового погашення.

Строкові вклади діляться на ощадні та накопичувальні. Перші відрізняються тим, що їх немає можливості поповнити. Крім вкладів до запитання і строкових вкладів є величезна кількість всіляких банківських депозитів. Наприклад, існують вклади з капіталізацією відсотків, суть яких полягає в тому, що щомісяця відбувається перерахунок суми вкладу. Накопичені за певний період відсотки підсумовуються з основним депозитом. Така процедура щомісяця повторюється до кінця періоду депозиту. Коли відкриваються розрахункові вклади, часто видається дебетова картка. Подібний тип вкладу є поповнюваним, проте однією з умов є обов’язкове знаходження на рахунку обумовленої в договорі суми грошей.

Крім традиційних фіксованих вкладів є також поповнювані депозити. Такі вклади на деякий період розміщуються в банку. При цьому обумовлюється початкова сума. Вкладник у свою чергу має право поповнювати рахунок. Якщо ви хочете зробити вигідний вклад у банку з метою накопичення суми для великої витрати, то подібний депозит відмінно підходить для цих потреб.

Індексований вклад являє собою структурний продукт, який є ризиковою інвестицією. Він дає можливість вкласти суму на невеликий період часу з гарантованим поверненням. При цьому є можливість отримання відсотків в розмірі від 15 до 20 % за кілька місяців.

Існує також металевий рахунок, який являє собою внесок у вигляді дорогоцінних металів, таких як золото, срібло, паладій або платина.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments