Технології

Китайський пристрій долетів до краю атмосфери і повернувся на Землю

Влада Китаю відзвітувала про те, що їх пристрій долетів до краю атмосфери і повернувся на Землю протягом одного дня. Однак вони не публікують назву апарату і його фотографії.

Китайський космічний корабель, який може долетіти до межі атмосфери, злетів і повернувся на Землю протягом одного дня. Як зазначила влада Китаю, це великий крок для розробки технології багаторазових космічних перевезень.

Апарат злетів з космодрому на північному заході Китаю в п’ятницю і завершив політ відповідно до «встановлених процедур», повідомив Китайський аерокосмічний науково-технічний корпоративний центр (CASC), головний космічний підрядник країни. Потім він горизонтально приземлився на Землю.

Космічний корабель, здатний літати в суборбітальному просторі, здатний підніматися на висоту до 100 км над поверхнею Землі. CASC не повідомив, на яку висоту піднявся космічний корабель, і не уточнила траєкторію його польоту. Фотографії космічного апарату і польоту не публікувалися.

Розвиток технології багаторазового космічного транспорту є ознакою переходу Китаю від «великої» космічної держави до «потужної» космічної держави, – відзначили в CASC. Багаторазові космічні апарати дозволять збільшити частоту польотів і знизити вартість місій завдяки можливості їх багаторазового використання.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button