Здоров'я

5 причин полюбити тунець

Тунець – чудовий продукт! Поглянте самі: по-перше, він майже універсальний – його можна застосовувати як в холодні страви (наприклад, салати, суші і закуски), так і в гарячі (в пасту, піцу, супи); по-друге, в на 100 г цієї морської риби припадає всього лише 139 кілокалорій; по-третє, тунець досить смачний; але найголовніше – він ще й корисний.

foto_cikavosti_29.09.2014-012_resized

5 причин любити тунець

Корисний для серця … і не тільки. Будучи хорошим джерелом омега-3 і омега-6 жирних кислот, тунець допомагає регулювати в організмі рівень холестерину, запобігає утворенню холестеринових бляшок і засмічення артерій, тим самим помітно зменшуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Крім того, завдяки цим незамінним жирним кислотам також поліпшується пам’ять і концентрація, стають більш міцним волосся і нігті, пом’якшується шкіра.

Читайте також: Риба небезпечна через вміст ртуті

Безпечний. Одна з кращих властивостей тунця – він практично не піддається зараженню паразитами, а значить їсти його можна без всяких побоювань підхопити глисти або палички. Хоча, звичайно, промити перед приготуванням рибу все одно варто – від зовнішніх шкідників, на кшталт бруду і бактерій тунець, на жаль, не захищений.

Впливає на цукор. Тунець рекомендується людям, що страждають діабетом і гіпертонією, так як він нормалізує рівень цукру в крові.

Посилює імунітет. Регулярно споживаючи тунець (як мінімум один-два рази на тиждень), можна помітно посилити імунітет, так як у складі цієї риби – 80% денної норми вітаміну В12, 30% вітаміну В6, в менших кількостях вітаміни А, D, Е, а також такі мінерали, як селен, фосфор, калій, магній і залізо. Ще одна причина, чому тунець добре впливає на імунітет – він сприяє виробленню антитіл, які пригнічують різні алергічні реакції нашого організму.

Читайте також: Запечена або приготована на грилі риба корисніше для мозку, ніж смажена

Покращує настрій. Цікавий факт – за допомогою тунця можна боротися зі стресами і депресіями. Завдяки все тому ж багатому складу, ця риба сприяє гарному настрою і психологічній стійкості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button